MİSYONUMUZ

Ülkemiz açısından sağlıklı bir ekonomik yapının oluşması ve sürdürülebilmesi için dış ticaretin ve buna bağlı olarak ihracatın çok önemli olduğu temel düşüncesiyle oluşturulan bu misyon;
Türkiye’nin dış ticaretinin geliştirilmesinde,İhracatın artırılmasında, Türk firmalarının yurtdışına açılmalarında destekleyici hizmetler sunmak, Bunun için gerekli olan; ekonomik raporlardan piyasa analizlerine, pazar araştırmalarından sosyo-kültürel incelemelere kadar tüm danışmanlık hizmetlerini sunmak olarak belirlendi.

Firmamız Türk firmalarını doğru pazarlarda doğru fuarlara taşımayı hedeflemektedir.

Star Expo uluslararası fuarcılığın gerektirdiği tüm hizmetleri, eksiksiz yerine getiriyor.
TECRÜBELERİMİZ İLE YOLA ÇIKTIK…

Sorunuz mu var? +90 232 238 00 18

About Star Expo

Star Expo Ltd. , founded in 2011 , is a globally operating trade fair organizer. Together with experienced cooperation partners we organize participations at international trade fairs and specialized trade exhibitions in all the world’s great commercial centres.
Our experienced staff all important trade venues in Europe , Asia, North and South America and in Africa.We take care all tasks from the general concept through expense budgetıng, stand construction, transport/ Customs , organization of travel, to the opening cerenomy and support on site.